wyszukiwanie zaawansowane
» Zwrot towaru

Kontakt

 • Qbike Sp. z o.o ul..Domaniewska 37, lok.2.43
  02-672 Warszawa
  Sklep Grudziądz ul.Chełmińska 2
 • E-mail:audi5718@poczta.onet.pl
 • Telefon566431660
 • Skypeaudi5718
 • Godziny działania sklepuponiedziałek -piątek 10.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 13.00 niedziela nieczynne

Producenci

Zwrot towaru

Zwrot towaru

Zwrot towaru w qbike.pl odbywa się w czterech etapach:

Wypełnienie formularza

Wypełnij odpowiedni formularz i dołącz go do zwracanego towaru. Do wyboru masz dwie możliwości:
 • Zwrot towaru bez podania przyczyny. Zgodnie z prawem masz 14 dni kalendarzowych na zwrócenie produktu bez przyczyny. Formularz odstąpienia od umowy.
 • Zwrot towaru z podaniem przyczyny. Zgodnie z regulaminem sklepu internetowego qbike.pl masz 14 dni kalendarzowych na zwrócenie towaru, podając przyczynę. Formularz zwrotu.

Przesłanie produktu
Na adres PH Qbike Maciej Kumiński, Chełmińska 2, 86-300 Grudziądz prześlij nam zwracany produkt. Na paczce prosimy o umieszczenie dopisku „Zwroty”. Przesyłki z odbiorem w paczkomacie lub z opcją płatności „za pobraniem” nie będą przyjmowane. Do przesyłki koniecznie dołącz formularz zwrotu oraz oryginał dowodu zakupu. Gdy zwracasz tylko część towarów z zamówienia, skorygowany rachunek zostanie odesłany.
Prosimy o przesłanie opakowania oraz kompletu metek umieszczonych przy produkcie. Odesłanie tych elementów jest warunkiem koniecznym. Produkty noszące ślady użytkowania lub montażu nie będą przyjmowane (towar musi nadawać się do ponownej sprzedaży jako nieużywany). 

Korekta faktury
Gdy otrzymamy zwracany towar, wystawimy korektę faktury VAT, którą otrzymasz drogą e-mailową. Gdy zapoznasz się z jej treścią, potwierdź otrzymanie korekty.

Zwrot pieniędzy
Zwrot pieniędzy otrzymasz w ciągu 14 dni od dnia złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl